| Diagonala zaslona | 15,6″ (39,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel Core 5 |
| Opis procesorja | Intel Core 5 210H 2.20 GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1TB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | LENOVO |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |







