| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Diagonala zaslona | 17,3” (43,9 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Opis procesorja | AMD RYZEN 7-7730U 2.00 GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | AMD Radeon |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO gravura |
| Blagovna znamka | HP |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
















