| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Vrsta naprave | Poslovni, FHD |
| Diagonala zaslona | 15,6″ (39,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel i3 |
| Opis procesorja | Intel Core i3-1215U 1.2GHz |
| RAM | 8GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel UHD Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
| Blagovna znamka | LENOVO |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |













