Glavne lastnosti
- Napredna Galaxy AI inteligenca z Live Translate in Circle to Search
- Vrhunski 16 cm (6,3″) Dynamic AMOLED 2X zaslon s 120 Hz osveževanjem
- Glavna kamera z ločljivostjo 50 MP in izboljšano Nightography funkcijo
- Zmogljiv 10-jedrni procesor za bliskovito hitrost in gladko delovanje
- Vzdržljivo ohišje z Armor Aluminum in odpornostjo na vodo IP68
- Pametna baterija s kapaciteto 4300 mAh in podporo za hitro polnjenje
Tehnične podrobnosti
| Zaslon | |
| Diagonala in tip zaslona | 16 cm (6,3″) Dynamic AMOLED 2X |
| Ločljivost | FHD+ (2340 × 1080 pik) |
| Osveževanje | Prilagodljivo do 120 Hz |
| Najvišja svetilnost | Do 2600 nits |
| Zmogljivost, sistem, pomnilnik | |
| Procesor | Exynos 2600 (optimiziran za Galaxy) |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 12 GB |
| Notranji pomnilnik (ROM) | 256 GB |
| Povezljivost | 5G, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.3, NFC |
| Kamere | |
| Zadnje kamere | 50 MP (širokokotna) + 12 MP (ultraširokokotna) + 10 MP (3× telefoto) |



